2:2
koniec (0:2)
14.07.2022, 17:00 • Vazgen Sargsjan Republican Stadium, Jerevan • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.26 3.28 2.99 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.26 - 3.28 - 2.99
Ararat Jerevan – Škendija Tetovo
2:2
koniec (0:2)
Góly: 49. G. Malakjan, 79. G. Malakjan (Galstjan) – 2. Bravo (Shala) (vla.), 45+3. Guri (Hasani)
Karty: 14. Díaz (ARJ), 27. Malakjan (ARJ), 31. Išchanjan (ARJ) – 44. Hasani (SHK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
Ararat Jerevan:
Potapov – Bravo, Išchanjan, Mkojan (C), Legbo Ouguehi – Díaz (46. Mkrtchjan), G. Malakjan – Arakeljan (46. Galstjan), Manojan (66. Aliyu), E. Malakjan (83. Mkrtchjan) – Glišić (40. Hakobjan).
Náhradníci: Manukjan – Aliyu, Arzojan, Galstjan, Hakobjan, Maghakjan, Mkrtchjan, Nazarjan, Prljević.
Tréner: Aram Voskanjan
Škendija Tetovo:
Zahov – Murati, Bejtulai, Cake, Neziri (63. Vondra) – Dita, F. Ramadani – Shala (63. Gonçalves) (85. Manevski), Hasani (C), Doriev (63. Nafiu) – Guri (75. Stojanovski).
Náhradníci: Amzai, Taleski – Bilalli, Gonçalves, Manevski, Nafiu, R. Ramadani, Sadriu, Stojanovski, Vondra.
Tréner: Erhan Selimi
Rozhodca: Děrevinskyj – Šlončak, Skrypka (UKR)
Diváci:
Prvý zápas: Škendija - Ararat 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
AP Brera Strumica – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • koniec po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Ponevěž 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • koniec po predl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira • koniec po predl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • koniec po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • koniec po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Ljubljana • koniec po predl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost Podgorica 20:00 2:2
Sligo – Bala Town • koniec po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani Tirana – Saburtalo • koniec po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoń 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Ve druhém předkole čeká Škendiji dvojzápas s Valmierou. (19:07:39)
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
90+6
90
85
ze hřiště odchází Vagner Gonçalves, přichází Mihail Manevski.
83
ze hřiště odchází Edgar Malakjan, přichází Arman Mkrtchjan.
79
Autorem branky je GOR MALAKJAN. Asistence: Serob Galstjan.
75
ze hřiště odchází Sindri Guri, přichází Vlatko Stojanovski.
66
ze hřiště odchází Davit Manojan, přichází Aliyu Isah.
63
ze hřiště odchází Ljupče Doriev, přichází Valjmir Nafiu.
ze hřiště odchází Adenis Shala, přichází Vagner Gonçalves.
ze hřiště odchází Medzit Neziri, přichází Jan Vondra.
49
Autorem branky je GOR MALAKJAN.
46
ze hřiště odchází Iván Santiago Díaz, přichází Rudik Mkrtchjan.
46
ze hřiště odchází Alik Arakeljan, přichází Serob Galstjan.
46
45+6
45+3
Autorem branky je SINDRI GURI. Asistence: Ferhan Hasani.
45
44
40
ze hřiště odchází Aleksandar Glišić, přichází Razmik Hakobjan.