Európska liga (predkolá)

Brøndby IF – Panathinaikos FC

1:1

koniec (1:0)

25.08.2016, 19:00 • Brøndby Stadion (Brøndby) [Kapacita: 29 000] • Play-off • Martin Penker cz

Tipsport: 2.54 3.44 2.8

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek veečera a někdy příště opět na shledanou. (20:54:12)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice byli lepším týmem, vstřelit se jim však podařilo jen jednu branku, o kterou se postaral ve 35. minutě Mukhtar. Hosté dnes převážně bránili a to se jim také vyplatilo. V 65. minutě navíc dokázali vyrovnat na 1:1 díky Ivanovovi a to domácí zlomilo. Hosté tak po dnešní remíze postupují do skupin Evropské ligy.

Držení míče: 52% – 48%
Střely celkem: 16 – 9
Střely na branku: 7 – 3

90+4

90+3

Právě se nám rozeběhla poslední natavená minutka a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání pravděpodobně za stavu 1:1.

90+2

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a míč drží na kopačkách hosté.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88

Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už nepospíchají.

87

Domácím se však tento rohový kop příliš nepovedl a hrát tak mohou hosté.

87

Domácí budou zahrávat rohový kop.

86

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Niklas Hult a místo něj nastupuje Lucas Villafáñez.

84

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Teemu Pukki a místo něj nastupuje Christian Jakobsen.

83

Hult se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však dokázal Toppel chytit.

81

Domácí to už ani nezkoušejí směrem dopředu, neboť pokud chtějí ještě pomýšlet na postup, museli by vstřelit pět branek.

80

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

78

Jde vidět, že domácím už docházejí síly a už nejsou tak aktivní, jako na začátku zápasu, nebo začátkem druhého poločasu.

77

Berg byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

76

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Lebogang Phiri a místo něj nastupuje Rezan Corlu.