Európska liga (predkolá)

FK Crvena Zvezda Belehrad – U.S. Sassuolo Calcio

1:1

koniec (0:1)

25.08.2016, 20:30 • Stadion Rajka Mitiće (kapacita 51862 míst) • Play-off • Adam Lacek (@laci_17) cz

Tipsport: 3.0 3.47 2.4

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:26:58)

Ofsajdy: 2:2
Sassuolo zvládlo dnešní odvetu bez větších komplikací a remízou 1:1 si pohlídalo jasný postup do skupinové fáze Evropské ligy, jelikož doma Crvenou Zvezdu porazilo jednoznačně 3:0.

V prvním poločase měli více ze hry hosté, do šancí se dostával především Matri, který nastřelil i tyčku. Skóre utkání otevřel ale v 28. minutě po individuální akci Domenico Berardi.

Domácí pak vstoupili do druhé půle jako jiný tým a díky bojovnosti a odhodlanosti s výsledkem něco udělat se zasloužili o vyrovnání, na konečných 1:1 srovnával kapitán Aleksandar Katai.

90+2

90+2

Utkání už se pouze dohrává, hráči Sassuola drží míč na svých kopačkách.

90+1

Domácí měli ještě možnost jednoho přímého kopu, Aleksandar Katai jej ale rozehrál hodně mizerně.

90

Španělský rozhodčí Fernández nastaví v dnešním utkání dvě minuty.

89

Falcinelli se nedostal před protihráče na Duncanův centr z levé strany, Sassuolo ovšem zůstane s míčem na útočné polovině hřiště.

88

K pěknému voleji se po standardní situaci dostal David Babunski, jeho pokus ovšem končí mimo tři tyče.

87

Slavoljub Srnić vybojoval svým průnikem zajímavou standardní situaci z levé strany.

86

86. Consigli lapil Donaldovu hlavičku po rohovém kopu.

86

Mitchell Donald se dostal k hlavičce po rohovém kopu, jeho koníček ale končí přesně v rukavicích připraveného Consigliho!

85

Naposledy střídají také domácí. Dohrál John Ruiz, kterého nahrazuje Slavoljub Srnić.

84

Poslední střídání hostů, místo Alessandra Matriho si posledních pár minut zahraje Marcello Trotta.

83

Federico Peluso je dalším hráčem potrestaným žlutou kartou za faul na unikajícího Kataie.

82

Domácí hráči se nadále snaží hrát důrazně a chtějí v dnešním zápase uspět, jejich výkon ve druhém poločase je velmi sympatický.

81

Po delší době větší střelecká příležitost! Falcinelli se dostal ke střele z levé strany, jeho ránu dokázal Kahriman vyrazit nohama!