0:0

koniec (0:0)

25.08.2016, 20:45 • Play-off • Dominik Rejthar (@DominikRejthar) cz

Tipsport: 1.36 5.2 8.8

A je dobojováno! Utkání nám nakonec nepřineslo ani jednu branku, když Beitar nevyužil svojí přesilovku. Domácí fotbalisté v poklidu bránili a nakonec dovedli duel do remízového konce, který jim stačí k postupu. v Saint-Étienne se proto mohou těšit na Evropskou ligu. (22:39:56)

90+4

90+3

Konec zápasu je na spadnutí, nastavený čas je u konce.

90+2

Ofsajdové postavení nyní zastavilo v akci Shechtera.

90+1

Tři minuty přidá rozhodčí v rámci řádné hrací doby.

90

Gólman Moulin byl na svém místě a skvěle vyrazil tvrdou ránu ze střední vzdálenosti nad své břevno!

89

Atzily poslal míč přesně do míst, které střežil brankář Moulin.

88

Beitar bude zahrávat standardní situaci z hodně zajímavé pozice.

86

Tlak hostů sílí, obrana francouzského celku ovšem stále funguje na jedničku.

84

Nyní brankář Kleyman předvedl pohotový zákrok, když vyrazil střelu z velké dálky.

82

Hosté se sice snaží, ale domácí fotbalisté jsou na tom lépe i v deseti, co se týče přesnosti kombinace.

81

Dnes to zatím příliš nevypadá, že bysme se měli dočkat nějaké branky.

79

Benesh zajel tvrdě do protihráče a sudí bez váhání uděluje žlutou kartu.

77

Domácí jsou aktivně a v klidu drží balon.

75

75. Brankář Kleyman nepůsobí dnes moc jistě

75

Gólman Kleyman opravdu dnes nepůsobí nejjistějším dojmem. Roux se výborně uvolnil a zkusil vypálit, přízemní střelu, která nebyla příliš prudká nakonec brankáře hostů vylekala, o čemž svědčil nepřesvědčivý, po němž míč se štěstím skončil v zámezí a ne v brance.

74

Čas Beitaru na případné zdramatizování duelu se rychle krátí.

73

Berić si ve vzdušném souboji počínal nad rámec pravidel a uviděl od sudího žlutou kartu.

0:0

Karty:   8. Perrin (SET), 73. Berić (SET) – 45. Shechter (BJE), 64. Mori (BJE), 71. Heister (BJE), 79. Benesh (BJE)   44. Ruffier (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:12.

AS Saint-Étienne: Ruffier (45. Moulin) – Malcuit, Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba – Saint-Louis, Lemoine, Seinaes, Monnet-Paquet (53. Tannane) – Roux, Berić
Náhradníci: Moulin – Pajot, Clément, Tannane, Pierre-Gabriel, Karamoko, Nordin

Beitar Jeruzalém: Kleyman – Raly (59. Benesh), Mori, Keltjens (46. Atzily), Rueda, Heister – Vered, Einbinder (C), Claudemir, Cohen – Shechter
Náhradníci: Shoshan – Khila, Atzily, Benesh, Abuhazira, Audel, Moyal

Rozhodca: Jug – Žunič, Vidali (všichni Slovinsko)

Prvý zápas: Beitar Jeruzalém - Saint-Étienne 1:2