Európska liga (predkolá)

Osmanlispor – FC Midtjylland

2:0

koniec (1:0)

25.08.2016, 20:00 • Osmanli Stadyumu, Ankara • Play-off • Karel Janeba (@Kajaneba) cz

Tipsport: 1.98 3.66 3.8

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (21:57:09)

Osmanlispor tak postupuje do základní skupiny Evropské ligy!
Tak máme dobojováno. Do druhého poločasu fotbalisté Midtjyllandu sice vlétli, ovšem jejich naděje uzemnil v 50. minutě krásnou brankou Tiago Pinto. Pro něj to byla druhá branka v zápase. Po nějaké době se sice fotbalisté z Dánska probrali a předváděli dobrý výkon, nicméně za 2 zápasy nedokázali dát Osmanlisporu ani jednu branku. S tím se prostě postoupit nedá. Navíc, když Osmanlispor dal 3.

90+4

90+3

Sledujeme poklidné poslední minutky zápasu, který se už jen dohrává.

90+2

Olsson to zkoušel z veliké dálky, nakonec jeho projektil nevypadal ani tak moc marně. Bohužel pro Midtjylland si však Karčemarskas připsal další úspěšný zákrok.

90+1

Tak se přeci jen budou nastavovat 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90

Hassan ještě v posledních minutách posunul na Olssona, který přenechal van der Vaartovi. Tedy, alespoň chtěl. Letní akvizice se ke střele nedostala.

89

Zápas už se prakticky jen dohrává. Postupu Osmanlisporu by už zabránil jen zázrak.

88

Jenže Dánům se ani tento rohový kop nepovedl. Hostující celek si sice udržel míč a kombinuje u vápna Osmanlisporu, jenže koncovka chybí.

87

Tiago Pinto odvrátil další hrozbu od Midtjyllandu, tentokrát poslal projektil Rømera na rohový kop pro hosty z Dánska.

86

Hassan se dostal až k vápnu Osmanlisporu, poté posunul na Olssona. Jeho projektil ovšem letěl až směšně nad klec Karčemarskase.

85

A další projektil Rafaela van der Vaarta! A taktéž další, který mířil mimo.

84

A právě příchozí Bayir se hned zapojil do hry svého celku. Domácí Osmanlispor se brání náporu Midtjyllandu a každou přibývající minutou se přibližuje základní skupině Evropské ligy.

83

Střídání v týmu Osmanlispor: ze hřiště odchází Altinay, přichází Bayir.

82

A právě velkou šanci měla nedávná posila dánského klubu Rafael van der Vaart! Jeho hlavička však místo rozvlnění sítě rozvlnila rukavice Karčemarskase.

81

Midtjylland se už dobré tři minuty drží u vápna Osmanlisporu a zkouší proměnit nějakou šanci.

80

Změnit to zkoušel Olsson, jenže jeho projektil z dálky nepředstavoval pro Karčemarskase žádnou hrozbu.

79

Hostující Midtjylland se nějako začal snažit. Rafael van der Vaart hodně oživil hru, nicméně zatím to pro gól nestačí.