Európska liga (predkolá)

KRC Genk – NK Lokomotiva Záhreb

2:0

koniec (1:0)

25.08.2016, 20:00 • Luminus Arena, Genk • Play-off • Petr Hluchý (@PetrHluchy) cz

Tipsport: 1.4 5.1 7.4

Z dnešního utkání je to ode mne vše! Budu se s vámi těšit na shledanou u dalších textových přenosů. Hezký zbytek večera a dobrou noc! (22:02:42)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 0:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10.
Je dobojováno! Dalším postupujícím do skupinové fáze Evropské ligy je belgický KRC Genk, který navzdory remíze z prvního utkání neponechal nic náhodě a v odvetném zápase, na domácí půdě, porazil Lokomotivu Záhřeb 2:0. O dnešní branky se postaral již ve 2.minutě Mbwana Samata a následně v 50.minutě Leon Bailey. Losování skupin Evropské ligy je na programu zítra, tedy v pátek 26. srpna, od 13 hodin.

90+2

90

Následně se balón dostal k nedávno příchozímu Karelisovi, jenž svou dělovkou výborně prozkoušel Zagoracovu pozornost. Brankář Záhřebu byl pozorný a včas na svém místě!

89

Přímý kop pro domácí! Hráči Genku jej rozehráli nakrátko přízemní rozehrávkou.

86

Posledních pět minut! Domácí hráči již nechtějí nic ponechat náhodě, uchylují se k bezpečné kombinaci a tedy i bezproblémovému dohrání dnešního zápasu.

83

Marič se z posledních sil snaží v závěru zápasu vymyslet ještě něco kloudného, ovšem proti tomu se teď postavil pomezní sudí značící ofsajd.

82

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Pozuelo, přichází Kumordzi.

81

Gólman Bizot dnes zatím neměl prakticky žádnou práci, nyní však dostává poněkud zbytečnou žlutou kartu za zdržování.

80

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Samata, přichází Karelis.

78

A žlutému napomenutí neunikne ani Ivan Sunjič, který v osobním souboji poslal Pozuela nečistě k zemi.

76

Popravdě řečeno, na hráčích Lokomotivy není vidět kdovíjaká snaha alespoň zdramatizovat závěr dnešního mače. Hosté působí vesměs odevzdaným dojmem.

74

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Bailey, přichází Kebano.

72

Střídání v týmu NK Lokomotiva Záhřeb: ze hřiště odchází Bockaj, přichází Cekici.

72

Walshova střela z velkého úhlu nenadělala Zagoracovi příliš potíží.

70

Ivanušec se pustil s míčem do útoku, po pár vteřinách jej však Samata nevybíravě sestřelil a od sudího odchází se spravedlivou žlutou kartou.

68

Další rohový kop pro domácí, Pozuelo opět jen naslepo centroval před Zagoracovu bránu.

66

Střídání v týmu NK Lokomotiva Záhřeb: ze hřiště odchází Capan, přichází Ivanušec.