25.10.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Michal Břuchanský cz

Autorem vítězné branky je MATTHEW TKACHUK.

52:55

52:55 Micheal FERLAND - 2:2

52:55

Calgary právě vstřelilo branku!
Sedm minut před koncem třetiny hosté vyrovnávají skóre na 2:2! Johnny Gaudreau potáhl kotouč přes střední pásmo a z pravé strany přihrál na osu hřiště MICHEALU FERLANDOVI, který nezazmatkoval a parádním bekhendovým blafákem poslal kotouč nad levou ruku domácího gólmana. Asistence: Johnny Gaudreau, Dougie Hamilton.

50:35

50:35 Matthew TKACHUK - 2:1

50:35

Hosté konečně protrhli střeleckou smůlu a vrací se do hry o body! Mikael Backlund vyhrál vhazování na modrou čáru. Díky přihrávce od Dougieho Hamiltona se k puku dostal MATTHEW TKACHUK a najel si do pravého kruhu, odkud vystřelil do míst vedle lapačky poprvé kapitulujícího Rinneho. Asistence: Dougie Hamilton, Mikael Backlund.

07:43

07:43 Roman JOSI - 2:0

07:43

Nashville právě vstřelil branku!
I druhá přesilovka je domácím týmem využitá a Predátoři rychle vedou dvoubrankovým náskokem! Hráči ve žlutém obehráli celé útočné pásmo. Přes Johansena a Subbana se puk dostal na vrcholek pravého kruhu, kde parádně napřáhl ROMAN JOSI a ranou z první zakončil pár centimetrů pod horní tyč. Asistence: P. K. Subban, Ryan Johansen.

06:29

06:29 Filip FORSBERG - 1:0

06:29

Domácí využívají přesilovou hru a v sedmé minutě se ujímají vedení! Hartnell čelil několika atakům od obránců, ale kotouč udržel a zezadu ho poslal k brankovišti, kde byl nejdůraznější FILIP FORSBERG a uklidil puk za Smithova záda. Asistence: Roman Josi, Scott Hartnell.

2:3

Góly a asistencie: 7. F. Forsberg (Josi, Hartnell), 8. Josi (P. K. Subban, Johansen) – 51. Tkachuk (D. Hamilton, Backlund), 53. Ferland (J. Gaudreau, D. Hamilton), rozh. náj. Tkachuk