2:4

koniec (1:2)

29.07.2021, 18:00 • ASK Arena • 2. predkolo • David Suchý cz

Tipsport: 6.81 4.47 1.45

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Soči, které svého soupeře porazilo výsledkem 4:2. Kesla sice v úvodu druhého poločasu dokázala srovnat krok, jenomže ruský celek se přesto potřetí v tomto duelu dostal do vedení. Kesla usilovala o další vyrovnávací branku, místo toho počtvrté v tomto duelu inkasovala a s tímto předkolem se tak musí rozloučit. (19:50:18)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:13.

90+4

90+3

V závěru zápasu jsme sledovali ještě jeden rohový kop pro Keslu, avšak ani z tohoto mráčku nezapršelo.

90+1

V první minutě nastaveného času ještě jeden faul, a sice v podání domácího Gigauriho.

90

Nastavují se čtyři minuty.

89

Do konce tohoto zápasu nezbývá zrovna moc času. Domácí celek sice soupeře tlačí, jenomže k vyloženým šancím to nevede.

87

Kesla se před malým momentem pokoušela o centr do pokutového území, s ním si ovšem poradila připravená obrana soupeře.

85

Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Barać.
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Těrechov, přichází Mammana.

84

S domácím celkem to nevypadá vůbec dobře, tento zápas se tak pouze dohraje a postupujícím se tak stane hostující celek.

82

82. DUGANDŽIĆ - 2:4

82

Soči právě vstřelilo branku!
Je tu ještě jedna branka! MARKO DUGANDŽIĆ si v pokutovém území počkal na přízemní nahrávku z levé strany, načež se mu povedlo placírkou zamířit k zadní tyči.

81

Hajijev se postaral o rozehrávku domácí standardní situace, polovysoký centr ovšem přistál přímo na hlavě protihráče.

80

Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Burmistrov, přichází Kolmakov.

79

Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Gulijev, přichází Junanov.

78

Žlutou kartu dostává Achundov (Keşla FK).

77

Vzdušná nabídka nakonec nepřinesla nic nebezpečného, hrací předmět navíc znovu doskákal mimo hrací plochu.

76

Následovalo autové vhazování z levé strany, o které se postaral domácí hráč. Následoval centr do pokutového území.

75

Před malým momentem jsme sledovali další nedovolený zákrok, tentokráte to s agresivitou přehnal hostující Jurganov.

73

Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Stav je i nadále nerozhodný, v posledních minutách je dost nepřesností.

72

Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Tsallagov, přichází Zajka.
Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Neto, přichází Achundov.

71

Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Vorobjev, přichází Barsov.

70

70. PROCHIN - 2:3

70

Hosté jdou potřetí v tomto duelu do vedení! Soči totiž po zisku míče podniklo protiútok, při kterém se DANILA PROCHIN dostal ke střele z velkého úhlu, avšak přesto se mu povedlo překvapit brankáře.

70

Hezká kombinace domácího celku vedla až do pokutového území, kde se ovšem dokázal dobře popasovat Vorobjev.

69

Přímo před zraky sudího si nedovoleně pomáhal domácí Alijev, který si proti Tsallagovovi zcela očividně pomáhal faulem.

68

Žlutou kartu dostává Neto (Keşla FK).
Žlutou kartu dostává Tsallagov (PFC Soči).

67

Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Qyrtymov, přichází Maharramli.

66

K odkopu od své branky se postavil domácí brankář Namasco, kterému se míč povedlo odehrát na druhou polovinu.

65

V posledních minutách sledujeme celkem dost nepřesností, Soči raději uklidnilo hru u hranice svého pokutového území.

63

Namasco ovšem v tomto případě dokázal podržet svůj celek a následovat tak bude další odkop od domácí branky.

62

Snad poprvé v tomto duelu se ke střele dostal hostující Margasov, který div neposlal svůj celek zpět do jednobrankového vedení.

61

Je za námi zhruba hodina hry, která nám zatím nabídla čtyři branky. Jako poslední se dokázal prosadit domácí celek.

60

V krátkém časovém sledu jsme sledovali další nedovolený zákrok, tentokráte v souboji o míč fauloval Dugandžić

59

Rozehrávky volného kopu se navíc chopil hostující Angban. Soči po rychlé rozehrávce přešlo ke svému pokutovému území.

58

Nedovoleným zákrokem si podle sudího nakonec pomohl jeden z domácích hráčů, k míči se tak vrací soupeř.

57

Domácí si nyní vybojovali další rohový kop.

56

Krátce po rozehrávce si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Tsallagov, který místo míče trefil pouze nohu soupeře.

55

Najednou to bude hodně zajímavé. Kesle se totiž podruhé v tomto duelu povedlo srovnat krok a domácí jsou najednou aktivnější.

54

A po tlaku domácího celku se do zajímavé šance dostal domácí Gigauri, kterému se prudkou střelou nepovedlo překonat brankáře.

52

52. HAJIJEV - 2:2

52

Inter Baku právě vstřelil branku!
Domácí celek podruhé v tomto duelu srovnává krok! RAHMAN HAJIJEV zůstal zapomenut za hostující obranou a z voleje dokázal překonat brankáře Namasca, jenž se vydal na opačnou stranu.

52

Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany.

51

Kesla se postupným útokem dostala k opačnému pokutovému území, kam přiletěl centr, se kterým si dokázal poradit Rodrigo.

50

Posléze se do akce dostal také pomezní sudí, který si všiml ofsajdového postavení, ve kterém se nacházel domácí Salahli.

49

Ten se ovšem daleko s míčem nedostal, neboť se včasným zákrokem povedlo zakročit Jurganovovi, který přesto odpálil míč k soupeři.

48

Hned v úvodu druhého poločasu rozjel domácí celek kombinaci na vlastní polovině, načež se na druhou stranu dostal Hajijev.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.

46

Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl tři zásahy. Jako první se dokázalo prosadit Soči, které ovšem v závěru prvního poločasu inkasovalo. Ruský celek ovšem o pár minutek později podruhé udeřil, momentálně tedy vede o jednu branku.

45

44

Soči uzmulo míč z kopaček soupeře a momentálně sledujeme kombinaci kousek od středového kruhu.

42

Nyní se povedlo do nahrávky vložit kopačku domácímu Salahlimu, který následně přenášel hru do volného prostoru.

40

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.

38

38. BURMISTROV - 1:2

38

Hosté si ale berou své vedení rychle zpět! NIKITA BURMISTROV se přes střed hrací plochy dostal až k hranici pokutového území soupeře, odkud levou nohou nechytatelně vypálil mimo dosah brankáře Namasca.

37

A veselo mohlo být na opačné straně. Santos si seběhl na povedenou nabídku, jenomže nechal vyniknout brankáře.

35

35. SILVA - 1:1

35

Je vyrovnáno! FELIPE SILVA obdržel nahrávku na levé křídlo, odkud se s míčem dostal do pokutového území, kde se dostal až před brankáře, kterého dokázal střelou na zadní tyč překonat.

34

Vorobej se snad podruhé v tomto duelu dostal do zajímavé příležitosti, tentokráte se mu ale nepovedlo ohrozit branku.

33

Po delší době se k míči podíval také domácí brankář Namasco, který nakonec rozehrál polovysokým pasem na Neta.

32

Burmistrov to nyní přehnal s agresivitou a místo míče zasáhl protihráče do nohy, což uviděl také hlavní rozhodčí.

31

Je za námi zhruba třetiny hry. Před malým momentem jsme se dočkali první branky, kterou vsítil hostující Dugandžić.

29

Po postupném ataku se musel zpět pro míč vracet domácí Gigauri, jehož riskantní nahrávka nakonec putovala k protihráči.

28

Po levém křídle postupoval vpřed domácí Gulijev, kterého čistým způsobem dokázal zastavit pozorný Margasov.

27

Namasco tak měl v posledních minutách hodně práce, nakonec jednou inkasoval. Jeho celek si nyní vybojoval vhazování.

26

Krátce po rozehrávce se do další slibné šance pro změnu dostal hostující Vorobej, který si ovšem na brankáře nepřišel.

25

Hajijev se dokázal uvolnit přes protihráče a dokonce se dostal do slibného zakončení, se kterým si Zabolotnyj dokázal poradit.

24

Soči si nyní vybojovalo rohový kop, který z pravé strany rozehrál Burmistrov.

21

21. DUGANDŽIĆ - 0:1

21

Je tu první branka tohoto zápasu! Ruský celek pronikl na útočnou polovinu, odkud z levé strany přiletěl do pokutového území centr, při kterém MARKO DUGANDŽIĆ o zem překonal brankáře Namasca.

21

Je za námi úvodní dvacetiminutovka zápasu. Na první branku marně čekáme, nyní jsou o poznání aktivnější hráči Soči.

19

V posledních minutách sledujeme celkem dost nepřesností. Po další nahrávce se k míči dostal domácí Salahli.

18

Z místa přestupku tak mohl rozehrát hostující Angban. Ten raději rozehrávkou nakrátko dokázal najít volného Prochina.

17

V krátkém časovém sledu jsme sledovali další nedovolený zákrok, tentokráte v podání domácího Qyrtymova.

16

Nedovoleným zákrokem se před malým momentem prezentoval domácí Santos, který kousek od postranní lajny zajel do Burmistrova.

15

Zabolotnyj odkopával míč od své branky, jenomže ho poslal mimo hrací plochu a vhazovat tak bude moci Qyrtymov.

14

Ruský celek si vybojoval první rohový kop.

13

Soči se naopak pokoušelo rychle s míčem přejít na opačnou polovinu hřiště, kde ovšem do protihráče narazil Burmistrov.

12

Sledujeme hodně aktivní úvod. Tentokráte se do prostoru do zakončení dostal Hajijev, který nevypálil dle představ.

11

Je za námi úvodní desetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím branku nepřinesla. I tak se o jedinou šanci postarali domácí.

9

A posléze došlo k nedovolenému zákroku domácích. Kousek od středového kruhu tak bude moci rozehrávat hostující Tsallagov.

8

Do zajímavé šance se na opačné straně dostal domácí Goudiaby, který svižným zakončením nakonec nevyzrál na brankáře.

7

U svého pokutového území nyní zakročil domácí Bojović, kterému se povedlo odkopávat míč do bezpečí.

6

Poprvé si s míčem zahrál také domácí brankář Namasco, jehož rozehrávka putovala pouze na kopačku jednoho z protihráčů.

5

Hned v úvodu tohoto zápasu se do zakončení dostal hostující Vorobej, kterému se ale nepovedlo zasáhnout branku.

4

Soči se kombinační hrou dostalo s míčem na opačnou polovinu hrací plochy, kde se ovšem povedlo zakročit Salahlimu.

3

Hned v úvodu tohoto zápasu se poprvé k míči dostal hostující brankář Zabolotnyj, který na jistotu rozehrál nakrátko.

2

Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči.

1

Keşla FK: Namasco – Qyrtymov, Bojović, Alijev, Gulijev – Silva, Gigauri, Salahli – Neto, Hajijev, Goudiaby
Náhradníci: Bajramov, Valijev – Abdullajev, Achundov, Amirdžanov, Dinijev, Maharramli, Mustafajev, Valizada, Junanov

PFC Soči: Zabolotnyj – Margasov, Jurganov, Rodrigo, Prochin, Těrechov – Vorobjev, Angban, Tsallagov, Burmistrov – Dugandžić
Náhradníci: Adamov – Barać, Barsov, Kolmakov, Mammana, Zajka.
PFC Soči

PFC Soči skončil minulý rok pátý v ruské lize a ztrácel jen čtyři body na druhé místo zajšťující kvalifikaci o Ligu mistrů. I tak se stal jedním z nejmladších účastníků předkol evropských soutěžích v historii. Do předkol se povedlo týmu vedenému Vladimirem Fedotovem kvalifikovat tři roky od svého založení, teprve druhý rokou hrají první ruskou ligu. Soči je velikým favoritem tohoto dvojzápasu, svou kvalitou by měli výrazně převyšovat ázerbájdžánského oponenta. Fedotov se může opírat o výrazné postavy ruské ligy, o ruského reprezentanta a jedničky týmu ze Soči Soslana Dzhanaeva či o bulharského veterána Ivelina Popova, který však v poslední době plní spíše roli mentora v kabině.
Keşla FK

Keşla FK je azerbájdžánský tým pravidelně se pohybující v dolních patrech osmičlenné azebájdžánské ligy. Do Konferenční ligy se kvalifikoval přes vítězství v poháru, kdy po dramatickém vyrovnání v poslední minutě z penalty, dvou červených kartách pro soupeře a následným využitím přesilovky v prodloužení porazil Ziru 3-2. V lize do poslední chvíle hráli hráči Keşly o záchranu, sestup odvrátili až v posledním kole. V tomto dvojzápase mohou tudíž jen překvapit. Spoléhat se budou na svoji hlavní hvězdu Azara Salahliho a kapitána Shahriyara Alieva.
Evropská konferenční liga má na programu odvetné zápasy druhého předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi Keşla FK a PFC Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Góly: 35. Silva (Neto), 52. Hajijev (Santos) – 21. Dugandžić (Těrechov), 38. Burmistrov (Vorobjev), 70. Prochin, 82. Dugandžić (Těrechov)

Karty:   68. Neto (IBA), 78. Achundov (IBA) – 68. Tsallagov (SOC)

Keşla FK: Namasco – Qyrtymov (67. Maharramli), Bojović, Alijev, Gulijev (79. Junanov) – Silva, Gigauri, Salahli – Neto (72. Achundov), Hajijev, Goudiaby

PFK Soči: Zabolotnyj – Margasov, Jurganov, Rodrigo (85. Barac), Prochin, Těrechov (85. Mammana) – Vorobjev (71. Barsov), Angban, Tsallagov (72. Zajka), Burmistrov (80. Kolmakov) – Dugandžić
Náhradníci: Adamov – Barać, Barsov, Kolmakov, Mammana, Zajka

Prvý zápas: Soči - Keşla FK 3:0

Karaganda – FCSB koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1

FK Liepāja – CSKA Sofia koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0

Tobol Kostanaj – Hajduk Split koniec po predl. 17:00 4:1