1:4
koniec (1:0)
29.07.2021, 19:00 • Borisov Arena, Borisov • 2. predkolo • Petr Frömel
Tipsport: 1.68 3.54 5.45 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.68 - 3.54 - 5.45
BATE Borisov – Dinamo Batumi
1:4
koniec (1:0)
Góly: 45+2. Jablonski – 48. Mamučašvili (pen.), 59. Flamarion (Mamučašvili), 74. Azarov (Jigauri), 90+5. Panculaia
Karty: 56. Milić (BAT) – 17. Kobachidze (FBA), 23. Zaria (FBA), 24. Flamarion (FBA), 90+2. Panculaia (FBA)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:12.
BATE Borisov:
Čičkan – Nechaev, J. Filipović, A. Filipović, Bordačev – Milić (85. Bessmertnij), Karasev (85. Nosko), Jablonski, Umarov – Nechajčik (C), Signevič (63. Jusov).
Náhradníci: Kudravec, Dergačev – Volkov, Jusov, Kopitović, Bessmertnij, Nosko, Vasilevič.
Tréner:
Dinamo Batumi:
Kupatadze – Chabradze, Kobachidze (C), Azackij, Azarov – Teidi, Altunašvili (90+4. Navalovski) – Mamučašvili (79. Gaprindašvili), Zaria (66. Manjgaladze), Jigauri (79. Šindagoridze) – Flamarion (79. Panculaia).
Náhradníci: Alavidze – Margvelašvili, Gaprindašvili, Nikabadze, Tevdoradze, Manjgaladze, Panculaia, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze.
Tréner:
Rozhodca: U. Schnyder – J. Köbeli, Z. Benjamin (všichni SUI)
Diváci:
Prvý zápas: Dinamo Bt. - Borisov 0:1
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+5
90+5. PANCULAIA - 1:4
90+5
90+4
90+2
85
85. Panculaia pohrdl rozhodnutím
85
85
85
81
81. Fantastický zásah brankáře
81
79
79
79
74
74. AZAROV - 1:3
74
66
63
59
59. FLAMARION - 1:2
59
56
48
48. MAMUČAŠVILI - 1:1
48
47
45+2
45+2. JABLONSKI - 1:0
45+2
Tak tohle je pro hosty hodně kruté a nepříjemné. Z poslední akce první půle inkasují, když sami předtím nevyužili několik tutovek. Navíc to byl gól, který jde na vrub jejich brankáři, ten špatně vyběhnul proti centru, místo balónu zasáhl jen svého spoluhráče, míč se pak dostal před jeho odkrytou svatyni a pro JEVGENIJE JABLONSKIHO už nebyl problém jej poslat do sítě.
39
39. Zaria trefil břevno
39
33
33. Velké šance hostů
33
24
23
17