0:5
koniec (0:3)
29.07.2021, 19:00 • District Sport Complex, Orhei (Moldávie) • 2. predkolo • Vít Trubička (@VtTrubika)
Tipsport: 12.2 6.37 1.22 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 12.2 - 6.37 - 1.22
Milsami Orhei – IF Elfsborg
0:5
koniec (0:3)
Góly: 5. Ndione, 8. Frick, 25. Ndione (Alm), 56. Love (Ondrejka), 65. Ndione (McVey)
Karty: 16. Istrati (MLS), 45+1. Lambarskij (MLS), 47. Zaporojan (MLS), 62. Buga (MLS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:13. Střely mimo: 7:12. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:13.
Milsami Orhei:
Buga – Arhirii, Zaporojan, Racu, Dedov (C) (77. Ghimp) – Lambarskij, Zasavitchi – Pisla, Ginsari, Istrati – Nazar (75. Puntus).
Náhradníci: Timbur – Ghimp, Iurasco, Antoniuc, Puntus.
Tréner:
IF Elfsborg:
Rönning – Strand (31. Zandén), Jarjué, Väisänen, McVey – Ndione (68. Södenberg), Holst, Rømer – Okkels (46. Ondrejka), Frick (C) (46. Cooper Love), Alm (46. Qasem).
Náhradníci: Dyngeland, Valdimarsson – S. Holmén, Bernhardsson, Ondrejka, Qasem, K. Holmén, Larsson, Cooper Love, Södenberg, Zandén, Broman.
Tréner:
Rozhodca: Bankes – Hatzdidakis, Mainwaring (všichni ENG)
Diváci:
Prvý zápas: Elfsborg - Milsami 4:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
62
47
45+1
16