0:2
koniec (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Puskás Akadémia Pancho Aréna - Felcsut • 2. predkolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 1.3 5.38 9.46 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.3 - 5.38 - 9.46
Puskás Akadémia FC – RFS Riga
0:2
koniec (0:0)
Góly: 52. Lemajič (Santana), 69. Santana (Šimkovič)
Karty: 30. Nagy (PUK), 72. Nieff (PUK) – 16. Savalnieks (RFS), 34. Šimkovič (RFS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:10.
Puskás Akadémia FC:
Tóth – Nunes, Stronati, Spandler – Nagy (C), van Nieff, Corbu, Deutsch (46. Kozák) – Baluta (61. Géresi) – Slagveer 61. Kiss), Plšek (71. Favorov)
Náhradníci: Markek, A. Kiss – T. Kiss, Kozák, Favorov, Pujlic, Major, Géresi, Posztobányi, Ominger, Weslen, Komáromi
Tréner:
RFS Riga:
Černiauskas – Savalnieks (76. Pikk), Jagodinskis (76. Stuglis), Lipušček, Sorokins – Šarič, Strumia, Šimkovič (C) – Friesenbichler (60. Kouadio), Lemajič (84. Regža), Santana (84. Villela)
Náhradníci: Nerugals, Vilkovs – Zjuzins, Villela, Micevski, Rakels, Varslavans, Kouadio, Regža, Stuglis, Pikk, Mareš
Tréner:
Rozhodca: Altmann (AUT) – Schreiner (AUT), Gutschi (AUT)
Diváci:
Prvý zápas: RFS Riga - Puskás Akadémia 3:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+2
90+1
89
88
87
85
84
Střídání v týmu RFS Riga: ze hřiště odchází Santana, přichází Villela.
83
81
80
79
78
76
Střídání v týmu RFS Riga: ze hřiště odchází Savalnieks, přichází Pikk.
75
74
73
72
71
69
69. Emerson SANTANA - 0:2
69
K čemu je, že maďarský celek často útočí, když si pak nepohlídá akce soupeře. Z pravé strany odcentroval Šimkovič a na zadní tyči se pohyboval EMERSON SANTANA, jenž předběhl bránícího soupeře a hlavou zamířil přesně. Asistence: Šimkovič.
69
67
66
65
64
61
Střídání v týmu Puskás Akadémia FC: ze hřiště odchází Slagveer, přichází Kiss.
60
60
59
58
56
55
55. Kozák (PUK)
55
52
52. Darko LEMAJIČ - 0:1
52
O postupujícím už je téměř jistě rozhodnuto, jelikož Riga přidala další branku! Santana přešel na levé straně elegantně přes soupeře a následně dal přihrávku před branku. Stoperská dvojice maďarského celku zaspala a DARKO LEMAJIČ pak v klidu zakonči do horní části branky -0:1. Asistence: Santana.
52
51
49
48
48. Jagodinskis skvěle zasáhl před Kozákem
48
47
46
46
46
45+1
45+1
45
45. Baluta (PUK)
45
44
42
41
40
37
36
35
34
34
33
31
30
30
29
26
25
24
21
20
19
18
16
16
14
13
11
9
8
1
Puskás Akadémia FC: Tóth – Nunes, Stronati, Spandler – Nagy (C), van Nieff, Corbu, Deutsch – Baluta – Slagveer, Plšek
Náhradníci: Markek, A. Kiss – T. Kiss, Kozák, Favorov, Pujlic, Major, Géresi, Posztobányi, Ominger, Weslen, Komáromi
RFS Riga: Černiauskas – Savalnieks, Jagodinskis, Lipušček, Sorokins – Šarič, Strumia, Šimkovič (C) – Friesenbichler, Lemajič, Deocleciano
Náhradníci: Nerugals, Vilkovs – Zjuzins, Villela, Micevski, Rakels, Varslavans, Kouadio, Regža, Stuglis, Pikk, Mareš
Rozhodčí: Altmann (AUT) – Schreiner (AUT), Gutschi (AUT).