4:2

koniec (1:2)

29.07.2021, 20:00 • Park Avenue, Aberystwyth • 2. predkolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 3.0 3.45 2.27

Priština vyhrála úvodní zápas 4:1, dnes prohrála 2:4. V celkovém součtu tedy o jeden gól byl lepší tým Priština, který postupuje po dramatickém dvojzápase do další fáze soutěže. Connah's Quay Nomad se po sympatickém výkonu s konferenční ligou loučí. (21:57:23)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:8.

90+5

90+4

Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Mendurim Hoti, přichází Kristi Vangjeli.

90+2

Žlutou kartu dostává Ardit Nika (FC Priština).

90+2

Connah's Quay se propracovali do zakončení, Insall minul branku.

90+1

Pět minut uvidíme navíc k tomuto zápasu.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Žlutou kartu dostává Aeron Edwards (Connah's Quay Nomads FC).

87

Nyní sledujeme aktivní hru domácích, jejich snaha dostat tento dvojzápas do prodloužení je zjevná.

86

Žlutou kartu dostává George Horan (Connah's Quay Nomads FC).

83

Hosté rozehrávali rohový kop, Hoti centroval před branku, akce pokračovala dál, a pak se právě on dostal do zakončení. Minul branku.

82

82. Callum MORRIS - 4:2

82

Connah's Quay FC právě vstřelil branku!
Máme tu drama, domácí fotbalisté dnes přidávají čtvrtou branku a v celkovém součtu se nyní dostávají na dostřel soupeři. Po rychlé akci se prosazuje CALLUM MORRIS.

81

Centr se následně snesl před branku a Bošnajakova rána minula branku. Sledujeme dramatické momenty.

80

Hostující Mankenda se protlačil do zakončení, Mankenda to vzal na sebe. Jeho střelu vytáhl brankář Byrne na rohový kop.

77

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

75

Nyní se už mohl rozehrávat roh. Owens centroval před branku a jeho kolega A. Edwards minul branku.

74

Střídání v týmu Connah's Quay Nomads FC: ze hřiště odchází Jamie Mullan, přichází Jordan Davies.

73

Domácí fotbalisté budou rozehrávat rohový kop, ale nejprve střídání.

72

Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Yhevdet Shabani, přichází Gentian Muca.

71

S výsledkem mohl něco udělat Meleg, ale rána domácího hráče končí mimo branku.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, v tomto klání sice vede domácí tým 3:2, v celkovém součtu ale prohrává 4:6.

67

Priština se dostala do zakončení, Šabani se propracoval ke střele, ale míč končí mimo branku.

62

Domácí Moore se dostal do osobního souboje, ale byl horší, a tak si pomohl faulem. Příliš důrazně dohrál Johna.

60

Priština se pokouší rychle přispěchat s odpovědí, ale Bošnjaku nedokázal svůj pokus zamířit přesně do branky. Balon končí výrazně nad.

57

57. Jamie INSALL - 3:2

57

Domácí celek se nevzdává, bojuje dál a nyní se dokázal po rychlé akci prosadit JAMIE INSALL. Asistence: A. Edwards.

55

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč se odehrávají na polovině.

52

Nomads se chtějí vzít zpět vedení v zápase, nyní zakončoval Insall. Jeho rána však minula cíl.

50

Domácí fotbalisté nedokázali své šance proměnit, a tak se hra rychle přesunula. Do zakončení se dostal Chadwick. Jeho rána ovšem minula cíl.

49

Shabani centroval před branku, ale výraznější šanci si jeho spoluhráči vypracovat nedokázali.

48

Priština nyní vybojovala rohový kop.

47

47. George HORAN - 2:2

47

Hned z kraje druhého poločasu se prosazuje domácí celek, který srovnává stav zápasu na 2:2. V celkovém součtu ovšem prohrává 3:6. Po Wildově přihrávce se prosazuje GEORGE HORAN. Asistence: Wilde.

46

Střídání v týmu Connah's Quay Nomads FC: ze hřiště odchází John Disney, přichází Aron Williams.

46

Hned tři branky jsme viděli v úvodním poločase. Domácí se dostali do vedení, trefil se Insall. Hostující celek dokázal zápas otočit, dvakrát se prosadil Krasniqi.

45+5

45+5

V poklidném tempu se úvodní poločas dohrává.

45+2

Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Endrit Krasniqi, přichází Bleart Tolaj.

45+1

Aktivní Poole se protlačil znovu do zakončení, jeho ránu vyrazil brankář a následně A. Edwards minul.

45+1

Pět minut uvidíme navíc k prvnímu poločasu.

44

Domácí mohli vyrovnat, ale Moore trefil jen část branky, kde byl připravený gólman Nika.

43

V poklidném tempu se dostáváme do samého závěru prvního poločasu Priština otočila zápas a vede.

41

Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, v tomto mači jsem už viděli tři branky.

37

Žlutou kartu dostává Michael Wilde (Connah's Quay Nomads FC).

36

36. Endrit KRASNIQI - 1:2

36

FC Prishtina právě vstřelila branku!
Aktivněji hrající hostující celek dokázal průběh zápasu otočit a nyní se dostává do vedení 2:1. Svou druhou branku v zápase dává důrazný ENDRIT KRASNIQI.

33

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, v celkovém součtu vede Priština 5:2 a měla by z tohoto dvojzápasu postoupit.

30

Hostující John byl znovu v postavení mimo hru. Hrát tedy budou Nomads.

29

29. Endrit KRASNIQI - 1:1

29

Gól, je vyrovnáno. Klidnější pasáž hry nyní ukončuje povedenou ránou z dobré pozice ENDRIT KRASNIQI.

28

O něco později zakončoval Bardhoku, ale jeho rána minula cíl.

26

Hostující celek to zkoušel rychlým míčem za obranu, ale John byl nachytaný v ofsajdu.

23

Žlutou kartu dostává John Disney (Connah's Quay Nomads FC).

22

Další hostující faul, po kterém budou na útočné části hrací plochy rozehrávat domácí fobalisté.

19

Hra je nyní hodně kouskovaná, k vidění je poměrně hodně faulů a nepřesností, což kazí dojem ze hry.

17

Domácí pokračují v aktivní hře, do zakončení se dostal Horan, ale jeho pokus hostující brankář Nika zastavil.

16

Žlutou kartu dostává Ardit Nika (FC Priština). Hostující brankář dostává žlutou karu za faul.

15

Úvodní čtvrthodina hry je pryč, domácí fotbalisté vedou o jednu branku a jsou aktivnější.

12

Poole, který přihrál na úvodní branku zápasu, se nyní dostal do dobré střelecké pozice, ale trefil jen soupeře.

10

Deset minut hry je pryč a kromě gólové šance jsme výraznější šanci zatím neviděli.

8

Po delší době registrujeme střelecký pokus. Při chuti hrající domácí vymysleli další šanci, A. Edwards však nebyl v zakončení přesný.

5

Po úvodní domácí brance tempo hry poněkud opadlo, sledujeme klidnější pasáž hry.

3

3. Jamie INSALL - 1:0

3

Domácí fotbalisté do zápasu vlétli ve velkém stylu, po přihrávce Poolea zůstal volný JAMIE INSALL. Jeho rána byla povedená a skončila v brankce. Nika zasáhnout nedokázal. Asistence: Poole.

3

Priština nyní faulovala, nedovoleného zákroku se dopustil Mankenda.

1

Hlavním sudím zápasu je Petri Viljanen, jeho asistenty jsou Mika Lamppu a Riku Vihreävuori. Čtvrtým sudím je Dennis Antamo.
Úvodní zápas se odehrát před týdnem a domácí Priština vyhrála 4:1. Domácí poslal do vedení Bekteši, který se jako jediný prosadil v prvním poločase. Ve druhém navýšil vedení Otto John. Za hosty snížil Moore, ale dál úřadovali domácí. Krasniqi upravil na 3:1, a pak ve čtvrté minutě nastavení na konečných 4:1 upravil svou druhou brankou v zápase Otto John.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropské konferenční ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Connah's Quay Nomads FC a FC Priština.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

4:2

Góly: 3. Insall (Poole), 47. Horan (Wilde), 57. Insall (Edwards), 82. Morris – 29. Krasniqi, 36. Krasniqi

Karty:   23. Disney (CQU), 37. Wilde (CQU), 86. Horan (CQU), 88. Edwards (CQU) – 16. Nika (FPR), 90+2. Nika (FPR)

Connah's Quay Nomads FC: Byrne – Morris, Horan (C), Disney (46. Williams), Wilde – Poole, Edwards, Moore, Mullan (74. Davies) – Owens, Insall
Náhradníci: Calderbank-Park, Evans – Harrison, Davies, Bibby, Williams, H. Owen

FC Priština: Nika – Mankenda, E. Krasniqi (45+2 Tolaj), Bekleši, Mici – Bordhoku, Bošnjaku (C), Krasniqi Shabani (72. Muca), John. Hoti (90+4 Vangjeli)
Náhradníci: Hoxho – Kryeziu, Taloj, Muca, Prapaštica, Vangjeli, Lilaj

Rozhodca: Viljanen – Lamppu, Vihreävuori

Prvý zápas: Priština - Connah's Quay 4:1

Karaganda – FCSB koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1