0:1
koniec (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Gradski Stadion, Tetovo • 2. predkolo • Michal Raška
Tipsport: 2.49 3.34 2.74 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.49 - 3.34 - 2.74
Škendija Tetovo – Riga FC
0:1
koniec (0:0)
Góly: 52. Soisalo (Vakulko)
Karty: 14. Qaka (SHK), 35. Hebaj (SHK), 66. Pavič (SHK) – 7. Wesley (RIG), 37. Krivák (RIG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.
Škendija Tetovo:
Zahov – Murati (89. Timovski), Krivák, Bajtulai (C), Pavič – Nafiu (68. Igor), Alimi (89. Bilalli), Qaka (89. Zejnulai), Dorijev – Hebaj, Ibraimi (73. Elezi)
Náhradníci: Ramani, Redjepi – Bilalli, Elezi, Igor, Meršani, Neziri, Rakipi, Ramadani, Sadriu, Timovski, Zejnulai
Tréner:
Riga FC:
Brkič – Černomordijs, Paurevič (C), Saiz – Petersons, Soisalo (73. Piščevič), Brisola (64. Halimi), Wesley, Rugins – Leo (64. Loukili), Vakulko (82. Babajan)
Náhradníci: Ozols – Babajan, Djurišič, Fjodorovs, Halimi, Kirss, Kurakins, Loukili, Muritala, Piščevič
Tréner:
Rozhodca: Maresca – Carbone, Longo
Diváci:
Prvý zápas: Riga FC - Škendija 2:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.
90+5
90+5
90+3
90+2
90
89
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Alimi, přichází Bilalli.
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Murati, přichází Timovski.
85
84
82
81
80
79
78
77
75
73
Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Soisalo, přichází Piščevič.