koniec (0:0)

25.08.2016, 20:45 • Play-off • Dominik Rejthar (@DominikRejthar) cz

Tipsport: 1.36 5.2 8.8

90

Gólman Moulin byl na svém místě a skvěle vyrazil tvrdou ránu ze střední vzdálenosti nad své břevno!

79

Benesh zajel tvrdě do protihráče a sudí bez váhání uděluje žlutou kartu.

75

75. Brankář Kleyman nepůsobí dnes moc jistě

75

Gólman Kleyman opravdu dnes nepůsobí nejjistějším dojmem. Roux se výborně uvolnil a zkusil vypálit, přízemní střelu, která nebyla příliš prudká nakonec brankáře hostů vylekala, o čemž svědčil nepřesvědčivý, po němž míč se štěstím skončil v zámezí a ne v brance.

73

Berić si ve vzdušném souboji počínal nad rámec pravidel a uviděl od sudího žlutou kartu.

71

Žlutou kartu dostává Heister (Beitar Jerusalém FC).

69

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Cohen, přichází Audel.

64

Mori zajel do protihráče a od sudího obdržel žlutou kartu.

59

Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Raly, přichází Benesh.

53

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Monnet-Paquet, přichází Tannane.

46

Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Keltjens, přichází Atzily.

45+1

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Saint-Louis, přichází Moulin.

45

Hostující Shechter má naopak žlutou kartu. Hodně zajímavé a nečekané rozuzlení.

44

Nyní se na hřišti událi zajímavé věci. Červenou kartu dostal gólman Ruffier, který po souboji, při němž do něj zajel Shechter neudržel nervy na uzdě a udeřil hostujícího útočníka.

8

Perrin přidržel v souboji protihráče a za svůj zákrok nakonec uviděl žlutou kartu.

0:0

Karty:   8. Perrin (SET), 73. Berić (SET) – 45. Shechter (BJE), 64. Mori (BJE), 71. Heister (BJE), 79. Benesh (BJE)   44. Ruffier (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:12.

AS Saint-Étienne: Ruffier (45. Moulin) – Malcuit, Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba – Saint-Louis, Lemoine, Seinaes, Monnet-Paquet (53. Tannane) – Roux, Berić
Náhradníci: Moulin – Pajot, Clément, Tannane, Pierre-Gabriel, Karamoko, Nordin

Beitar Jeruzalém: Kleyman – Raly (59. Benesh), Mori, Keltjens (46. Atzily), Rueda, Heister – Vered, Einbinder (C), Claudemir, Cohen – Shechter
Náhradníci: Shoshan – Khila, Atzily, Benesh, Abuhazira, Audel, Moyal

Rozhodca: Jug – Žunič, Vidali (všichni Slovinsko)

Prvý zápas: Beitar Jeruzalém - Saint-Étienne 1:2