Európska liga (predkolá)

FK Rabotnički Skopje – SP Tre Penne

6:0

koniec (2:0)

06.07.2017, 17:30 • Trening centar Petar Miloševski, Skopje, Makedonie • 1. predkolo • Martin Dvořák cz

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:18:00)
Je konec, Rabotnički slaví postup z 1. předkola, když v dnešní odvetě doslova spláchlo sanmarinské Tre Penne. To ještě po první půli drželo celkem přijatelný stav, ovšem pak jako by hostům došly síly a domácí čtyřmi góly rozhodli o svém postupu.

90+2

90+1

Rozhodčí již dlouho hostující hráče trápit na hřišti nebude, rozhodl se nastavit dvě minuty, které za několik desítek sekund vyprší.

90

Žlutou kartu dostává Gai (SP Tre Penne).

90

Poslední minuta řádné hrací doby, sanmarinský klub se už vidí v šatně, na hřišti totiž jasně dominuje domácí Rabotnički.

88

Akce domácích po levé straně, je ale pískán ofsajd, takže Migani si jde pro míč a bude moci rozehrát.

86

Domácí Iljev přestřeluje z volného kopu branku Tre Penne, ale domácí akce pokračuje.

85

Žlutou kartu dostává Martini (SP Tre Penne).

85

Ano, to je v podstatě celý zápas, Martini v ofsajdu, Tre Penne ztrácí míč.

83

83. Stojančo VELINOV - 6:0

83

FK Rabotnički právě vstřelil branku!
Tak to je krutý debakl Tre Penne, hosté hned po rozehrávce ztratili míč a STOJANČO VELINOV z nějakých třiceti metrů nachytal gólmana Miganiho „na švestkách“.

82

Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Merendino, přichází Succi.

82

82. Stojančo VELINOV - 5:0

82

STOJANČO VELINOV měl v dezorientované defenzivě soupeře snadnou úlohu a domácí pátý gól dává do zcela odkryté branky.

80

Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Sahiti, přichází Kadriu.

80

Hosté se ubránili a po celkem dlouhé době se dostávají na útočnou polovinu.

79

Domácí zahrávají volný kop na útočné polovině a je z toho rohový kop z pravé strany.

78

Odkop od branky Tre Penne, míč ale na získávají domácí.

6:0

Góly: 28. Sahiti, 43. Najdenov, 59. Najdenov, 71. Markoski, 82. Velinov, 83. Velinov

Karty:   50. Rašo (RAB) – 49. Patregnani (TPE), 62. Merendino (TPE), 85. Martini (TPE), 90. Gai (TPE)

Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 9:20.

FK Rabotnički Skopje: Siskovski – Rašo, Mitrev, Sikov, Herera – Duranski, Trajcevski (C), Najdenov – Sahiti, Markoski, Velinov
Náhradníci: Božinovski – Najdovski, Sadiki, Sahiti, Kadriu, Todorov, Iljev

SP Tre Penne: Migani – Cesarini, Fraternali, Rossi (C), Merendino – Palazzi, Patregnani, Gai – Simoncelli, Moretti, Martini
Náhradníci: Chierighini, Macaluso – Capicchioni, Zafferani, Calzolari, Santini, Succi

Rozhodca: Lukjancukas – Snarskis, Radius (vš. Litva)

Prvý zápas: Tre Penne - FK Rabotnički 0:1