ND Gorica – Shirak Gyumri FC

2:2

koniec (1:1)

06.07.2017, 20:30 • Sports park, Nova Gorica • 1. predkolo • David Bochňák cz

Skončilo odvetné utkání Evropské ligy, ve kterém domácí ND Gorica hrála nerozhodně s týmem Širak Gyumri FC 2:2. V druhém poločase byli aktivnější hosté, kteří se dočkali vedoucí branky deset minut po začátku poločasu. Poté byli i nadále aktivní, k postupové brance se ale nedostali. Ke konci zápasu hosté neudrželi nervy a nechali si dát dvě červené karty. Domácí navíc z rychlého brejku vyrovnali a potvrdili tak postup do další fáze Evropské ligy. (22:25:29)

90+4

90+3

Hosté závěr utkání neunáší a rozhodčí vytahuje druhou červenou kartu v krátkém sledu. Druhou žlutou kartu vidí Davoyan a míří předčasně do sprch.

90+2

90+2. OSUJI - 2:2

90+2

ND Gorica právě vstřelila branku!
Hosté hráli vabank a domácí toho využívají! Na dlouhý míč si počkal BEDE OSUJI, který se řítil na branku soupeře a následně přesně zakončil! Domácí tedy postupují do dalšího předkola Evropské ligy! – 2:2.

90+1

Hosté kombinují na polovině soupeře, domácí se brání a tlačí čas směrem dopředu.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty!

89

Velká nepříjemnost pro hostující tým v samém závěru zápasu. Darbinyan po obdržení žluté karty prohodil pár slov směrem k hlavnímu rozhodčímu a vidí druhou žlutou kartu! Hosté tak budou dohrávat o jednoho hráče v poli méně.

88

Darbinyan tvrdě atakoval protihráče ve středu hřiště a rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.

87

Taktické střídání na domácí straně, ze hřiště odchází Kapić, kterého nahrazuje Marinič.

86

Hosté nepolevují a vytváří si jednu příležitost za druhou! Ke střele se dostal z hranice vápna Bichakhchyan, který minul levou tyč domácí branky o centimetry!

85

Alexandar se dostal z levé strany do dobré šance, když na něj domácí obránci zapomněli. Hostující útočník ale se situací naložil velmi špatně a zakončil nepřesně.

84

Arménský tým nastěhovaný na polovině soupeře, domácí brání výsledek 1:2, který jim k postupu stačí.

82

Domácí se dostali na polovinu soupeře, centr z kopačky domácího hráče ale nebyl přesný a hosté jsou u míče.

81

Nwabueze nebyl příliš důrazný ve vápně a k zakončení se nedostal. Po odehrání ještě dojel domácího hráče a za tento faul vidí hostující hráč žlutou kartu.

79

I nyní měli domácí v obraně problémy, nakonec ale Sorčan vyboxoval míč mimo nebezpečný prostor.

78

78.

78

Velké štěstí nyní stálo při domácích, když centrovaný míč z kopačky hostujícího hráče trefil domácího obránce, od kterého se míč odrazil jen milimetry od pravé tyče! Hosté mají k dispozici rohový kop.

77

Hosté se drží na polovině soupeře, k ohrožení branky se ale zatím celek z Arménie nedostává.