0:2
koniec (0:0)
06.07.2017, 18:00 • OmaSP Stadion, Seinäjoki • 1. predkolo • Ondřej Hradecký (@ondra295)
SJK Seinäjoki – KR Reykjavík
0:2
koniec (0:0)
Góly: 51. Pálmason, 83. Thomsen
Karty: 84. Hetemaj (SJK) – 45+1. Fridgeirsson (REY), 64. Chopart (REY)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:8.
SJK Seinäjoki:
Aksalu – Hurme, Vales (78. Malolo), Hatakka, Tahvanainen – Hradecký (58. Mboma), Hetemaj, Laaksonen – Ions, Zeneli, Guichón (73. Klinga)
Náhradníci: Valakari – Ahde, Bardanca, Klinga, Malolo, Mboma, Sarajärvi
Tréner:
KR Reykjavík:
Magnússon – Beck, Josepsson, Gunnarsson, Adalsteinsson – Fridgeirsson (90+2. Thorlacius), Margeirsson – Hauksson, Pálmason, Chopart (80. Sandnes) – Thomsen (84. Tryggvanson)
Náhradníci: Ólafsson – Johannsson, Sandnes, Sigurdjónsson, Thórdarson, Thorlacius, Tryggvanson
Tréner:
Rozhodca: Peljto – Beljo, Macić (všichni Bosna a Hercegovina)
Diváci:
Prvý zápas: Reykjavík - Seinäjoki 0:0
Dacia Kišinev – Škendija 16:00 0:4
AEL Limassol – St Joseph's 16:00 6:0
FK Sūduva – Soligorsk 17:00 2:1
Ordabasy – Široki Brijeg 17:00 0:0
Milsami – Fola 17:00 1:1
Tirana – Tel Aviv 17:00 0:3
Pelister – Lech Poznań 17:00 0:3
Jelgava – Ferencvároš 17:30 0:1
FK Rabotnički – Tre Penne 17:30 6:0
Riteriai – St. Johnstone 18:00 1:0
Seinäjoki – Reykjavík 18:00 0:2
Helsinki – Connah's Quay 18:00 3:0
Flora – Domžale 18:00 2:3
Gandzasar – Podgorica 18:00 0:3
Atlantas – Almaty 18:00 1:2
FK Liepāja – Crusaders 18:45 2:0
Štokholm – KÍ Klaksvík 19:00 5:0
Vaduz – Bala Town 19:00 3:0
Slovan Bratislava – Pjunik 19:00 5:0
Plovdiv – Partizani Tirana 19:00 1:0
Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar 19:00 0:2
Ružomberok – Novi Sad 19:00 2:0
Differdange – Zirä FK 19:00 1:2
Kutaisi – Trenčín 19:00 0:3
Keşla FK – Mladost Lučani 19:00 2:0
Bangor City – Lyngby 19:30 0:3
Runavík – Minsk 19:30 0:2
B36 Tórshavn – Kalju 20:00 1:2
Priština – Norrköping 20:00 0:1
FK Sarajevo – Zaria Balti • koniec po penal. (5:6) 20:00 2:1
Ljubljana – VPS 20:15 0:1
Rheindorf Altach – Čichura 20:30 1:1
Sant Juliá – Skenderbeu 20:30 0:5
Folgore – Valletta 20:30 0:1
Zeta – Željezničar Sarajevo 20:30 2:2
Floriana – CZ Belehrad 20:30 3:3
Jagiellonia – Dinamo Bt. 20:30 4:0
Vasas – Beitar Jeruzalém 20:30 0:3
Sutjeska – Levski Sofia 20:30 0:0
ND Gorica – Shirak 20:30 2:2
Derry City – Midtjylland 20:45 1:4
Cork City – Levadia Tallinn 20:45 4:2
Ballymena – Odd 20:45 0:2
Coleraine – Haugesund 20:45 0:0
Osijek – UE Santa Coloma 20:45 4:0
Shamrock – Stjarnan 21:00 1:0
Valur – Ventspils 22:00 1:0
Lincoln – Larnaca 22:00 1:1
Ode mě je to v tomto přenosu vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek týdne. (19:55:21)
90+3
90+2
90+1
90
87
85
84
84
83
Tak a je hotovo, tohle už domácí Seinäjoki nerozdýchá! Do rozhozené obrany vnikl útočník TOBIAS THOMSEN, který si za svou dnešní aktivitu branku zasloužil, a svým přesným pokusem odstartoval výbuch nadšení na střídačce celku z islandského hlavního města!
80
78
76
73
72
71
68
66
64