2:0
koniec (1:0)
06.07.2017, 19:00 • Dalga Arena, Baku • 1. predkolo • Martin Augustin (@ogy_16)
Inter Baku – FK Mladost Lučani
2:0
koniec (1:0)
Góly: 23. Silva, 74. Hajijev
Karty: 21. Pejović (MLC) 45+3. Pejović (MLC)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:18.
Inter Baku:
Agajev – Scarlatache, Silva, Gulijev – Qırtımov, Abdullajev (80. Sejidov), Bajramov, Alchasov (90+1. Tašgin) – Fardjad-Azad (85. Zargarov), Alijev, Hajijev (C).
Náhradníci: Sadigli – Tašgin, Zargarov, Abbasov, Sejidov, Amirli, Gulijev.
Tréner:
FK Mladost Lučani:
Krznarić – B. Milošević, I. Milošević (C) (39. Pešić), Šatara, Andrić – Radivojević, Pejović, Tumbašević – Jovanović, Trifunović (70. Marković), Gavrić (46. Marinković).
Náhradníci: Rosić – Golubović, Gafurov, Pešić, Odita, Marinković, Marković.
Tréner:
Rozhodca: M. Balakin – V. Volodin, O. Kornijko (UKR)
Diváci:
Prvý zápas: Mladost Lučani - Inter Baku 0:3
Dacia Kišinev – Škendija 16:00 0:4
AEL Limassol – St Joseph's 16:00 6:0
FK Sūduva – Soligorsk 17:00 2:1
Ordabasy – Široki Brijeg 17:00 0:0
Milsami – Fola 17:00 1:1
Tirana – Tel Aviv 17:00 0:3
Pelister – Lech Poznań 17:00 0:3
Jelgava – Ferencvároš 17:30 0:1
FK Rabotnički – Tre Penne 17:30 6:0
Riteriai – St. Johnstone 18:00 1:0
Seinäjoki – Reykjavík 18:00 0:2
Helsinki – Connah's Quay 18:00 3:0
Flora – Domžale 18:00 2:3
Gandzasar – Podgorica 18:00 0:3
Atlantas – Almaty 18:00 1:2
FK Liepāja – Crusaders 18:45 2:0
Štokholm – KÍ Klaksvík 19:00 5:0
Vaduz – Bala Town 19:00 3:0
Slovan Bratislava – Pjunik 19:00 5:0
Plovdiv – Partizani Tirana 19:00 1:0
Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar 19:00 0:2
Ružomberok – Novi Sad 19:00 2:0
Differdange – Zirä FK 19:00 1:2
Kutaisi – Trenčín 19:00 0:3
Keşla FK – Mladost Lučani 19:00 2:0
Bangor City – Lyngby 19:30 0:3
Runavík – Minsk 19:30 0:2
B36 Tórshavn – Kalju 20:00 1:2
Priština – Norrköping 20:00 0:1
FK Sarajevo – Zaria Balti • koniec po penal. (5:6) 20:00 2:1
Ljubljana – VPS 20:15 0:1
Rheindorf Altach – Čichura 20:30 1:1
Sant Juliá – Skenderbeu 20:30 0:5
Folgore – Valletta 20:30 0:1
Zeta – Željezničar Sarajevo 20:30 2:2
Floriana – CZ Belehrad 20:30 3:3
Jagiellonia – Dinamo Bt. 20:30 4:0
Vasas – Beitar Jeruzalém 20:30 0:3
Sutjeska – Levski Sofia 20:30 0:0
ND Gorica – Shirak 20:30 2:2
Derry City – Midtjylland 20:45 1:4
Cork City – Levadia Tallinn 20:45 4:2
Ballymena – Odd 20:45 0:2
Coleraine – Haugesund 20:45 0:0
Osijek – UE Santa Coloma 20:45 4:0
Shamrock – Stjarnan 21:00 1:0
Valur – Ventspils 22:00 1:0
Lincoln – Larnaca 22:00 1:1
90+2
90+1
90+1
90
88
87
85
85
83
82
81
80
79
76
74
74. Nizami HAJIJEV - 2:0
74
Nádherně sehraný protiútok domácích! Fardjad-Azad na jeho konci přesně nacentroval na NIZAMIHO HAJIJEVA a domácí kapitán nedal z voleje Krznarićovi žádnou šanci na úspěšný zákrok.
73