2:0
koniec (0:0)
06.07.2017, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • 1. predkolo • Ján Kmeť
Tipsport: 2.23 3.36 3.16 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.23 - 3.36 - 3.16
MFK Ružomberok – Vojvodina Novi Sad
2:0
koniec (0:0)
Góly: 66. Kovačević (vla.), 87. Maslo
Karty: 23. Maslo (RUZ), 72. Lačný (RUZ), 79. Andrezly (RUZ) – 66. Subotić (VJV), 68. Trujić (VJV), 72. Jovančić (VJV), 86. Planić (VJV)
Nepremenená penalta:
MFK Ružomberok:
Macík – P. Maslo, J. Maslo, Menich, Kupec – Qose, Sapara (C) (56. Takáč), Kochan – Daniel (90+2. D. Kružliak) , Lačný (81. Gerec), Gal Andrezly
Náhradníci: Hajdúch – D. Kružliak, Takáč, Kunca, Gerec, J. Kudlička, Čurma
Tréner:
Vojvodina Novi Sad:
Rockov – Lakićević, Planić (C), Kovačević, Bureković – Jovančić (73. Mirosavljev), Mesarović (86. Spremo), Vukasović – Trujić, Malbašić, Subotić (70. Živković)
Náhradníci: Kordić – Lazarević, Alves, Zličić, Živković, Mirosavljev, Spremo
Tréner:
Rozhodca: Higler – van Dongen, van Zuilen (všetci Holandsko)
Diváci: 4486
Prvý zápas: Novi Sad - Ružomberok 2:1
Dacia Kišinev – Škendija 16:00 0:4
AEL Limassol – St Joseph's 16:00 6:0
FK Sūduva – Soligorsk 17:00 2:1
Ordabasy – Široki Brijeg 17:00 0:0
Milsami – Fola 17:00 1:1
Tirana – Tel Aviv 17:00 0:3
Pelister – Lech Poznań 17:00 0:3
Jelgava – Ferencvároš 17:30 0:1
FK Rabotnički – Tre Penne 17:30 6:0
Riteriai – St. Johnstone 18:00 1:0
Seinäjoki – Reykjavík 18:00 0:2
Helsinki – Connah's Quay 18:00 3:0
Flora – Domžale 18:00 2:3
Gandzasar – Podgorica 18:00 0:3
Atlantas – Almaty 18:00 1:2
FK Liepāja – Crusaders 18:45 2:0
Štokholm – KÍ Klaksvík 19:00 5:0
Vaduz – Bala Town 19:00 3:0
Slovan Bratislava – Pjunik 19:00 5:0
Plovdiv – Partizani Tirana 19:00 1:0
Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar 19:00 0:2
Ružomberok – Novi Sad 19:00 2:0
Differdange – Zirä FK 19:00 1:2
Kutaisi – Trenčín 19:00 0:3
Keşla FK – Mladost Lučani 19:00 2:0
Bangor City – Lyngby 19:30 0:3
Runavík – Minsk 19:30 0:2
B36 Tórshavn – Kalju 20:00 1:2
Priština – Norrköping 20:00 0:1
FK Sarajevo – Zaria Balti • koniec po penal. (5:6) 20:00 2:1
Ljubljana – VPS 20:15 0:1
Rheindorf Altach – Čichura 20:30 1:1
Sant Juliá – Skenderbeu 20:30 0:5
Folgore – Valletta 20:30 0:1
Zeta – Željezničar Sarajevo 20:30 2:2
Floriana – CZ Belehrad 20:30 3:3
Jagiellonia – Dinamo Bt. 20:30 4:0
Vasas – Beitar Jeruzalém 20:30 0:3
Sutjeska – Levski Sofia 20:30 0:0
ND Gorica – Shirak 20:30 2:2
Derry City – Midtjylland 20:45 1:4
Cork City – Levadia Tallinn 20:45 4:2
Ballymena – Odd 20:45 0:2
Coleraine – Haugesund 20:45 0:0
Osijek – UE Santa Coloma 20:45 4:0
Shamrock – Stjarnan 21:00 1:0
Valur – Ventspils 22:00 1:0
Lincoln – Larnaca 22:00 1:1
90+4
90+4
90+3
90+2
90+2
90+1
90
89
89
88
87
87. J. Maslo (RUZ) - 2:0
87
Po priamom kope sa presadzuje JÁN MASLO a zvyšuje ružomberský náskok na rozdiel dvoch gólov.
86
86
85
84
83