Čierna Hora Zeta – Željezničar Sarajevo

2:2

koniec (1:1)

06.07.2017, 20:30 • 1. predkolo • Adam Pavlíček cz

Je konec tohoto napínavého zápasu! Ačkoliv se oba týmy dnes rozešli smírně, postupuje Željezničar Sarajevo, které mělo výhodu jednoho vstřeleného gólu z prvního vzájemného zápasu. Zápas to byl dnes velmi vyrovnaný a remíza 2:2 je dle mého zcela zasloužená a spravedlivá. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji vám příjemný zbytek večera! (22:31:10)

90+3

90+3

Žlutou kartu dostává Graovac (FK Željezničar Sarajevo).

90+2

Žlutou kartu dostává Krsotvič (FK Zeta).

90

Čtvrtý rozhodčí tohoto utkání ukazuje, že budou nastaveny dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Na druhé straně Žurič! Ten ale také svou střelu přepálil a rozehrávky se ujme brankář.

89

Ljuljdjuraj vyslal směrem k brance další střelecký pokus. Ovšem i ten končí mimo.

88

Bogičevič zabránil akci soupeře, když dobře zablokoval střelu. Zeta tak musí celou akci rozjet znovu.

87

Stevanovič byl přistižen v ofsajdovém postavení, což se mu sice nelíbí, ale rozhodnutí sudího už jen těžko změní.

85

Střídání v týmu FK Željezničar Sarajevo: ze hřiště odchází Zeba, přichází Žerič.

83

Střídání v týmu FK Zeta: ze hřiště odchází Vujačič, přichází Aligrudič.

80

Žlutou kartu dostává Bogičevič (FK Željezničar Sarajevo).

79

Střídání v týmu FK Željezničar Sarajevo: ze hřiště odchází Lendrič, přichází Nikolič.

76

76. KRSOTVIČ - 2:2

76

Zeta právě vstřelila branku!
A Zeta bude chtít tento zápas ještě zdramatizovat! Střídající NIKOLA KRSOTVIČ se na hřišti uvedl skvěle, když se mu za pár minut, co byl na hřišti, podařilo vstřelit gól! Sarajevo tak vede v tomto dvojzápase 3:2!

74

Milojko se objevil v akci! Ovšem ne jako střelec, ale jako obranář! Nyní dobře zablokoval střelu a tím ji také odvrátil.

72

Kalezič si připisuje střelu na branku, která ale hostující celek nijak ohrozit nemohla.

70

Střídání v týmu FK Željezničar Sarajevo: ze hřiště odchází Markovič, přichází Radinovič.