29.07.2021, 20:00 • Stadion Miejski, Vratislav • 2. predkolo • David Klier cz

Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Róbert Pich, přichází Adrian Lyszczarz.

90+4

90+4. Piasecki (SLA)

90+4

Další velká šance domácího týmu, i tentokrát to byl Piasecki, který nebezpečně hlavičkoval pod břevno, i tentokrát byl proti gólman!

90+3

90+3. Piasecki (SLA)

90+3

Piasecki se mohl prosadit nádhernými nůžkami, které vystřihl po centru z pravé strany, gólman Jermakov byl ale proti a střelu vyráží na roh!

89

89. Silue (ARJ) - 3:3

89

FC Ararat právě vstřelil branku!
Hosté ještě živí naději! YACOUBA SILUE dostal ideální přihrávku od Margarjana, kterou šajtlí poslal za záda brankáře Jermakova!

87

Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Patryk Janasik, přichází Bartlomiej Pawlowski.
Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Erik Expósito, přichází Fabian Piasecki.

84

84. Exposito nevyřešil situaci ideálně

84

Erik Expósito vše udělal výjimečně, dokud nedošlo na zakončení! Nejprve si efektně převzal balón a narazil si ho se spoluhráčem. Když už byl v pokutovém území, tak mohl střílet, volil ale ještě přihrávku na spoluhráče. Ta nebyla přesná a domácí útočník tak zazdil velikou šanci na skórování.

79

Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Dimitruje Pobulič, přichází Aliyu Isah.

77

Szymon Lewkot (Śląsk Wrocław) zatáhl za dres Gora Malakjana a i on tak dostává žluté napomenutí.

75

Yacouba Silue (FC Ararat Jerevan) se na hřišti dlouho neohřál a už dostává žlutou kartu za podkopnutí unikajícího soupeře.

73

Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Serge Deble, přichází Yacouba Silue.
Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Davit Manojan, přichází Malakjan.

68

A mohlo to být o dvě branky ve prospěch domácích! Expósito přesprintoval obránce a dostal se k míči, následně chtěl přehodit vyběhnutého gólmana Jermakova, toho trefil míč do hlavy!

65

65. Róbert PICH - 3:2

65

Śląsk právě vstřelil branku!
Domácí se znovu prosazují a berou si zpět vedení, které ztratili na konci první půle! A znovu to byl RÓBERT PICH, který si naběhl na centr z pravé strany a přesným zakončením pravou nohou dává na 3:2!

64

Zhirajr Margarjan (FC Ararat Jerevan) ostře fauloval soupeře a byla mu udělena první žlutá karta dnešního utkání.

63

Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Alik Arakeljan, přichází Igor Stanojevič.
Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Edgar Malajkan, přichází Robert Hakobjan.

58

58. Szymon LEWKOT - 2:2

58

Teď už domácí dávají regulérní gól a vyrovnávají na 2:2! Rohový kop z levé strany chytře prodloužil Wojciech Golla a na zadní tyči ve skluzu vše zavřel SZYMON LEWKOT!

49

49.

49

Domácí fotbalisté se sice dokázali znovu prosadit ze začátku poločasu, branka ale neplatí! Zakončení totiž předcházelo hraní rukou právě od střelce Makowskiho.

45+3

Po odvráceném rohovém kopu se Róbert Pych napřáhl ke střele z hranice pokutového území a napálil tyč!

42

42. Mory KONE - 1:2

42

A pozor, už je to jenom o gól! Souhra dvou hráčů z Pobřeží Slonoviny zafungovala na jedničku, když Deble předložil míč před prázdnou bránu MORY KONEMU, který druhou brankou během tří minut dostává Ararat na dostřel prodloužení!

40

40. Mory KONE - 1:1

40

Hosté konečně proměňují jednu ze svých šancí a ve dvojzápase snižují na rozdíl dvou branek! Edgar Malakjan našel v pokutovém území MORY KONEHO, po jehož střele je stav dnešního zápasu 1:1!

38

Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Mateusz Praszelik, přichází Waldemar Sobota.

2

2. Róbert PICH - 1:0

2

Netrvalo to dlouho a domácí fotbalisté se ujímají vedení! Centr Garcii z levé strany vyrazil gólman Jermakov před sebe, kde byl volný RÓBERT PICH, jehož úloha už byla jednoduchá. V součtu obou zápasů domácí vedou 5:2!

3:3

Góly: 2. Pich, 58. Lewkot (Golla), 65. Pich (Janasik) – 40. Kone (E. Malakjan), 42. Kone (Deble), 89. Silue (Margarjan)

Karty:   77. Lewkot (SLA) – 64. Margarjan (ARJ), 75. Silue (ARJ)

Śląsk Wrocław: Szromnik – Lewkot, Golla, Tamás – Janasik (87. Pawlowski), Maczynski (C), Makowski, Garcia – Pich (90+4 Lyszczarz), Praszelik (38. Sobota) – Expósito (87. Piasecki)
Náhradníci: Putnocký – Verdasca, Štiglec, Sobota, Pawlowski, Piasecki, Schwarz, Bejger, Lyszczarz

Ararat Jerevan: Jermakov – Bravo, Prljevič, Mkojan (C), Margarjan – Arakeljan (63- Stanojevič), Pobulič (79. Isah), Manojan (73. G. Malakjan), E. Malakjan (63. Hakobjan) – Deble (73. Silue) – Kone
Náhradníci: Simonjan – Hakobjan, Vardanjan, Isah, Raz. Hakobjan, Silue, Stanojevič, G. Malakjan, Nazarjan

Rozhodca: Griffith – Beckett, Bird (vš. Wales)

Prvý zápas: Ararat - Śląsk 2:4

Karaganda – FCSB koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1