Európska liga (predkolá)

Floriana FC – FK Crvena Zvezda Belehrad

3:3

koniec (1:1)

06.07.2017, 20:30 • Stadion Hibernians, Paola (Malta), 2968 diváků • 1. predkolo • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda) cz

90+2

Agius ochutná atmosféru zápasu přímo ze hřiště, střídá autora druhé domácí branky Vellu.

90+1

Nastavovat se budou čtyři minuty a v té první odchází ze hřiště Srnič, nahrazuje jej Iličů.

86

Grech se musel natáhnout po Srničově ráně! Je z této dobré rány roh pro Bělehrad!

84

A tím zápase ale pro Varelu končí! Ten přehnal oslavu a protože už jednu žlutou kartu měl, po druhé jde do sprch i on. To je šílený závěr zápasu.

84

84. VARELA - 3:3

84

Floriana právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Cabral poslal míč na IGNAZIA VARELU, který překonal k radosti publika Manojloviče! Je vyrovnáno!

83

Fontanella se ještě dvakrát protlačil do zakončení! Nejprve jej vychytal Manojlovič, z druhé pozice těsně minul!

81

Domácí ještě střídají, Chiesa nahrazuje Borga.

80

Zatímco jeden střídající hráč, tedy Milijaš, skóroval, tak Gobeljič pobyl na trávníku sedm minut a jde do sprch! Domácí šli do rychlého útoku a Gobeljič nešetrně fauloval Vellu!

78

78. VELLA - 2:3

78

Rychlá odpověď domácích, která snad přinese ještě zajímavý konec utkání. Míč se dostal na levou stranu a MAURIZIO VELLA poslal ránu přesně k tyči!

76

76. MILIJAŠ - 1:3

76

CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
A další rozbor obrany Floriany, rychlý útok od vlastní šestnáctky, a zatímco hráči domácích evidentně nestihali vrátit se a zformovat obranu, tak hosté naložili s přečíslením parádně. Boakye předal míč do levé strany na NENADA MILIJAŠE, který zakončil přes Grecha přesně.

73

Hosté opět střídají, z trávníku odchází Ricardinho, nahrazuje jej Gobeljič.

72

Další výpad vedli hosté z pravé strany a opět se po snaze dostat míč do vápna dostal do zakončení Boakye. Ale minul, tentokrát.

70

70. BOAKYE - 1:2

70

A zase on! RICHMOND BOAKYE dostal přesný centr od Andjelkoviče a bez větších problémů poslal míč neomylně za Grechova záda! Crvena Zvezda rázem vede 20 minut před vypršením základní hrací doby 2:1 a snaží se přikrmit srbský koeficient.

67

A šance i v podání hostů! Ricardinho poslal od brankové čáry centr do vápna, Srnič se dostal k hlavičce! Tu však nedokázal umístit mezi tyče.

65

65.

65

A Fontanella v další šanci, tentokrát sice v ofsajdu nebyl, ale za to mu stál v cestě Manojlovič! Ten chytil hlavičku ofenzivního záložníka domácích.

63

A hosté poprvé v zápase střídají, odchází Milič, nahrazuje jej Milijaš.

63

Cabral zahrál rohový kop a míč se pak po odehrání z vápna zpět snesl k Fontanellovi! Ten přes hlavu zakončil přesně k tyči, jen to mělo jednu, ovšem zásadní vadu na kráse. Fontanella byl v evidentním ofsajdu, radost domácích příznivců zbytečná.

61

61.

61

Až teď se vysoko vytáhl hostující obránce Andjelkovič, ve vápně zakončoval po nepřehledné situaci! Ale přestřelil!

54

A domácí mohli jít do vedení! Manojlovič špatně vyhodnotil situaci a i když vyběhl pro míč, nestačil být u něj dříve než soupeř. A nakonec to byl Cabral, kdo střílel, v složité pozici minul těsně tyč branky CZ Bělehradu!

52

Tentokrát byl Milič při rychlém brejku úspěšnější, až Pisani ho musel taktickým faulem zastavit a vidí za to, nějakých 12 metrů před vápnem, žlutou kartu!

45+3

45+3. PISANI - 1:1

45+3

A je vyrovnáno! STEPHEN PISANI sice nekopl penaltu ideálně, neposlal míč razantně ani k tyči, ale Manojlovič riskl opačnou stranu, a tak neměl šanci.

45+3

A pozor, Andjelkovič sestřelil ve vápně Cabrala a domácí budou kopat v poslední minutě nastavení penaltu"

39

A hosty krotí i Grech, který vychytal tutovku Boaykeho! Ghanský forvard druhý gól nepřidal!

39

Srnič se dostal do šance poté, co domácí svůj výpad nedotáhli. Jenže záložník Bělehradu míjí branku svého soupeře!

36

Pepeho zranění bylo vážnější, než se mohlo zdát, takže ještě před poločasem jde ze hřiště, v sestavě domácích ho nahrazuje Nyason.

26

Obrovská šance domácích, do zakončení se dostal Cabral, sám v šestnáctce proti Manojlovičovi! Jenže gólman Crvene Zvezdy jej fantasticky vychytal!

20

A na druhé straně zase pro změnu fauloval Varela Stojoviče a i on vidí žlutou kartu, byť se po odpískání hodně zlobí s tím, že šlo o čistý zákrok. Nepochodil.

16

Další faul domácích, Fontanella tentokrát po zákroku na Stojkoviče vidí i žlutou kartu.

13

13. BOAKYE - 0:1

13

Setrvalý tlak hostů slaví konečně gólový efekt. První pokus na branku Grecha ihned končí v síti, po Račičově akci se do koncovky dostal ghanský rodák RICHMOND BOAKYE. Snajpr, který prošel i organizací Juventusu, prakticky definitivně hasí šance na postup domácího celku. Ten by teď totiž musel nasázet pět branek.

11

A kapitán Crvene Zvezdy se odhodlal k přímému zakončení, ovšem poslal míč mimo branku domácího celku. Srbové však jsou lepším týmem, což se ale dalo čekat.

4

První vážnější akci zápasu si vytvořili hráči Crvene Zvezdy, Ricardinho ale míjí branku.

3:3

Góly: 45+3. Pisani (pen.), 78. Vella, 84. Varela – 13. Boakye, 70. Boakye, 76. Milijaš

Karty:   16. Fontanella (FLF), 20. Varela (FLF), 52. Pisani (FLF)   84. Varela (FLF)   80. Gobeljič (CZB)

Floriana FC: Grech – Henrique, Baldacchino, Pepe (36. Nyason), Pisani (C) – Vella (90+2. Agius), Borg, Nayar – Cabral, Fontanella – Varela.
Náhradníci: Haber – Stensen, Spiteri, Zarb, Agius, Nyason, Chiesa. Trenér: Giovanni Tedesco.

FK Crvena Zvezda Belehrad: Manojlovič – Andjelkovič (C), Savič, Frimpong, Stojkovič – Le Tallec, Račič – Milič (63. Milijaš), Ricardinho (73. Gobeljič), Srnič (90+1, Ilič) – Boakye.
Náhradníci: Kahriman – Ruiz, Pavkov, Milijaš, Adžič, Ilič, Gobeljič. Trenér: Vladan Milojevič.

Rozhodca: Georgios Kyzas – Chasan Koula, Tryfon Petropoulos (vše Řecko)

Prvý zápas: CZ Belehrad - Floriana 3:0

Dacia Kišinev – Škendija 16:00 0:4