2:2

koniec (0:0)

04.08.2016, 22:00 • Fonte Nova Arena, Salvador • Skupina C cz

Tipsport: 3.37 3.35 2.14

Druhý zápas mezi Fidží a Jižní Koreou se bude hrát od 01:00 našeho času a já vás na něj srdečně zvu. Zápasem vás bude provázet můj kolega, Martin Augustin. Já se s vámi loučím a u fotbalu zase někdy na počtenou. (23:57:31)
Tak a máme tady konec dnešního klání mezi Mexikem a Německem, ve kterém jsme nepoznali vítěze. První branku utkání měl na svědomí Oribe Peralta, který si naskončil na centr z rohového kopu. Německo vyrovnalo o 6 minut později, po krásné kolmici Süleho se prosadil Gnabry, Jenže o tři minuty přišlo opět vedení Mexika. Šťastným střelcem byl Pizarro. No a ve 78. minutě srovnal stav utkání Matthias Ginter. Takže oba týmy si z tohoto zápasu odnášejí jeden bod.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:11. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:8.

90+4

90+3

V této poslední minutě se nic závažného nestalo, a tak se rozhodčí chystá ukončit tento zápas.

90+3

Začala poslední minuta dnešního zápasu, Mexiko je v držení míče a nikde nepospíchá.

90+2

Na polovině hřiště byl faulován Gnabry, Süle rozehrává přímý kop ke svému kolegovi ze stoperské dvojice.

90+1

Měl jsem dojem, že se hra bude dohrávat na polovině Mexika, jenže pak přišla nepochopená patička Petersena. Míč mají v moci mexičtí hráči.

90+1

Rozhodčí nastaví tři minuty.

90

Nedorozumění v obraně Mexika vyřešil až důsledným odkopem brankář Talavera.

89

Poslední střídání v německých řadách, odchází Meyer a místo něj přišel Christiansen.

88

Guzmán kouzlil u rohové praporku, ale nic závažného nevyklouzlil, jenom přihrávku dozadu na svého spoluhráče.

87

Zavár ve vápně Mexika vyřešil až rázným odkopem Montes. Následně vidíme potyčku ve které jsou bratři Benderové. Rozhodčí jim musí přijít domluvit.

86

Gnabry se pokoušel šajtlí alá Limberský oslovit někoho ze svých spoluhráče ve vápně, jenže nikoho nenašel.

85

Zápas se pomalu bude začínat dohrávat, žádný tým nechce udělat na konci zápasu chybu, která by ho stála gól. U míče jsem momentálně hráči Mexika.

84

Střídají i Němci. Odešel Selke a místo něj si přišel zahrát Nils Petersen.

84

Poslední střídání u Mexika. Lozano jde dolů, Guzmán nahoru.

83

Meyer čekal s rozehrávkou, že o míč málem přišel, ale stinul ještě rozehrát na Gnabryho, který byl posléze faulován.

82

Druhé střídání v řadách Mexika. Dohrál druhý střelec branky Pizarro, zahrát si přijde Cisneros.