koniec (1:2)

04.08.2016, 19:00 • Peristeri, Atény • 3. predkolo • Pavel Černý cz

Tipsport: 5.3 3.95 1.68

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:16. (20:55:57)
Máme za sebou odvetné utkání mezi řeckým a nizozemským celkem, kde se mohou radovat hosté z Alkmaaru, kteří již v prvním poločase rozhodli o svém postupu do další fáze. Druhá polovina příliš zajímavých akcí nenabídla a hrálo se v poměrně vlažném tempu. Řekové nepředvedli úplně špatný výkon, ale na zkušenějšího protivníka to nestačilo. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, který můžete strávit třeba u přenosu z utkání českého zástupce – Rio Ave vs. Slavia Praha.

90+3

90+3

Ještě šance Weghorsta v samém závěru, který dostal míč do běhu, ale místo postupu vpřed míč napálil a branku přestřelil.

90+2

Domácí družina se dopustila nedovoleného zákroku zhruba uprostřed hřiště.

90+1

Hosté vyslali ještě jednu střelu, ale tu zablokoval bránící hráč a jeho spoluhráč se míče zmocnil.

90

Nastavovat se budou ještě 3 minuty pro splnění povinnosti.

90

A podobná situace nastala i po centru z pravé strany, kdy míč pouze proskákal do zámezí.

89

Giannina se ještě v závěru snaží alespoň vyrovnat, leč další centr se příliš nepovedl.

88

Z levé strany přiletěl přetažený centr, takže brankář Rochet ani nemusel zasahovat.

87

Druhý poločas se nehraje v žádném závratném tempu, protože karty byly po první půli rozdány jasně.

85

Oba celky se střídají v držení balónu, ale o něco častěji je u něj v posledních minutách Giannina.

84

Hlavičkový pokus Pedra Condeho letěl spíše do výšky, takže ho gólman Rochet v pohodě zachytil.