Európska liga (predkolá)

HJK Helsinki – IFK Göteborg

0:2

koniec (0:1)

04.08.2016, 18:00 • Sonera Stadium (Helsinki) [Kapacita: 10 770] • 3. predkolo • Martin Penker cz

Tipsport: 3.14 3.55 2.26

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:53:33)
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes přehráli svého soupeře a zaslouženě tak zvítězili 0:2 a postoupili tak do 4. předkola letošní Evropské ligy. Helsinki sice v prvním utkání na půdě soupeře dokázali zvítězit 1:2, dnes však podlehli svému soupeři 0:2 a dále tak nedokázali postoupit. V dnešním utkání byli Helsinki horším týmem a zaslouženě tak prohráli. O branky se dnes postarali ve 35. minutě Boman a v 82. minutě Ankersen.

Držení míče: 47% – 53%
Střely celkem: 8 – 15
Střely na branku: 4 – 6

90+3

90+3

Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.

90+2

Jalasto zkusil překvapit brankáře soupeře střelou z velkého úhlu a málem se mu to povedlo, Alvbåge však vytáhl skvělý zákrok a míč dokázal vyrazit nad branku.

90+2

Už nám běží druhá nastavená minutka a vypadá to, že hosté dnes vyhrají 0:2 a postoupí tak do 4. předkola letošní Evropské ligy!

90+1

Rozhodčí nastavuje pouze 2 minuty!

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

Aapo Halme vyfasoval od rozhodčího za svůj faul žlutou kartu.

88

Domácí pokud chtějí ještě pomýšlet na postup, musí vstřelit alespoň jednu branku! Ta by zápas poslala do prodloužení.

87

Mattias Bjärsmyr se dopustil tvrdého zákroku na jednoho z protihráčů a od rozhodčího tak vyfasoval žlutou kartu.

85

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Martin Smedberg-Dalence a místo něj nastupuje Tom Pettersson.

84

Dá se tedy teď očekávat, že hosté budou jen bránit a snažit se ubránit jejich nadějný výsledek.

82

82. ANKERSEN - 0:2

82

Göteborg právě vstřelil branku! A je to tady! Hosté zvyšují na 0:2 a tento výsledek je posílá do 4. předkola! JAKOB ANKERSEN napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, a jeho povedená střela mířená k levé tyči skončila za bezmocným Dähnem.